Error message

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /var/www/html/vhosts/bilmer/includes/common.inc).

Misyonumuz: Çocuklarımıza anlamlı ve etkili bir bilim eğitimi sağlamak ve toplumda bilim kültürünün yaygınlaşmasına katkıda bulunmak istiyoruz. Bu bağlamda, projede hedeflenen mesleki gelişim materyal ve uygulamaları (BİLMER Mesleki Gelişim Modeli) ile ülkemiz ihtiyacına cevap vermek ve de uluslararası literatüre katkı sağlamak için proje ekibimizle hevesli ve tutkulu bir şekilde çalışıyoruz.


Vizyonumuz: BİLMER Mesleki Gelişim Modeli, öğretmen ve eğitmenlerin bilim içerik bilgisini, pedagojik alan bilgisini ve bilim merkezi imkânlarını sınıf içi uygulamalarda değerlendirme becerilerini geliştirerek katılımcılarına bilim merkezlerinde ve okul dışı öğrenme konularında yetkinlik kazandıracak şekilde tasarlandığından önümüzdeki yıllarda her ilimizde açılacak bilim merkezlerinin bu alandaki ihtiyaçlarına da destek sağlayacaktır.